Medakademi

Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur. İş Sağlığı ve Güvenliği artık günümüz iş hayatında bir yaşam biçimi haline gelmeye başlamıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için çalışan Medikal Akademik; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personeli, eğitmenler ve profesyonel operasyon ekibiyle kurumlara yurtiçi ve yurtdışından en hızlı, kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Zorluklar

Farklı sektörlerden, farklı çalışan sayılarına sahip birbirine benzemez 500’den fazla işletmeye hizmet veriyoruz. Her an her sahada olmayacağımız için merkezi bir takip en büyük zorluğumuz.

Çözümler

Perfektive’in bulut üzerinden de çalışıyor olması bizim için büyük bir avantaj. Dünyanın herhangi bir yerinde mobil aplikasyonu kullanarak bütün müşterilerimizi tek noktadan izleyebiliyoruz.

Sonuçlar

Perfektive sisteminde 500’den fazla işletmeye ve 30.000 nin üzerinde çalışana hizmet veriyoruz. Perfektive kullanmaya başladığımız günden beri ki bu 3 yıllık bir süreç; 14.000 farklı seansta 50.000 üzerinde çalışana verdiğimiz eğitimleri Perfektivede kontrol altında tutabiliyoruz. Son 3 yılda AÇSHB tarafından yapılan tüm denetimler Perfektive üzerinden girdik ve hiçbir uygunsuz bulgu saptanmadı. Ayrıca Perfektive oluşturduğumuz arşivleme ile fiziksel arşivleme maliyetlerimiz ortadan kalktı.

Medakademi

Aziz Tuna Seyyar
Teknik Koordinatör, Medikal Akademik OSGB

Perfektive’in bulut üzerinden de çalışıyor olması bizim için büyük bir avantaj. Dünyanın herhangi bir yerinde mobil aplikasyonu kullanarak bütün müşterilerimizi tek noktadan izleyebiliyoruz.