Perfektive

Bulut tabanlı iş sağlığı ve güvenliği yazılımı

Perfektive, firmanızdaki iş sağlığı ve güvenliği süreçlerine yönelik gereklilikleri karşılayabilecek şekilde yapılandırılmış servis tabanlı bir yazılım platformudur.

İş sağlığı ve güvenliği süreçlerinin yönetimi için bütünleşik ve kurumsal bir yazılım çözümü olarak kullanılabileceği gibi, firmanızın büyüklüğüne göre ölçeklendirilebilen yahut özel ve yasal gereksinimlerinize odaklanan bağımsız bir çözüm olarak kullanılabilir.

Benzersiz Özellikler

Perfektive Efektif Çözümler Sunar

Her ekrana uyumlu tasarım

Perfektive tüm ekranlara uyumlu tasarımı ile kullanıcı deneyimini odağana yerleştiren bir yazılımdır. Cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda aynı performans ile kullanabilirsiniz.

Arama motoru

Perfektive içerisindeki arama motoru size her konuda aradığınızı bulmak için yardımcı olur. Aradığınız kelime veya kelimeleri içeren ilgili linkler size sonuç sayfasında sunulur.

İlgili kişiye özel arayüz

Koordinatör, Hekim, Uzman gibi farklı rollerin desteklenmesi ile kullanıcı profiline özel kullanım sağlanır. Uzman veya Hekimlerin görevleri, hem kendileri tarafından hem de koordinatörler tarafından görüntülenebilir, tarihleri değiştirilebilir, bilgi eklenebilir ve izlenebilir.

Standardize formlar ve şablonlar

Uzman ve hekimler, iş akışının her adımında standardize şablonlar ve formlardan faydalanabilirler. Kabul görmüş uluslararası metodolojiler ve sağlık verisi standartları kullanılır.

Modüler Yapı

Perfektive, modüler yapıda kurgulanmış bir yazılımdır. Kullanmak istediğiniz modülleri ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede, ihtiyaç duymadığınız modüller karşınıza çıkmaz ve kullanımı zorlaştırmaz. Ayrıca, istendiği takdirde veya zaman içerisinde oluşturulacak yeni modüller tarafınıza sunulabilir.

Ek ihtiyaçlar ve Projelendirme

Perfektive, iş yapma biçimlerinize göre modellenerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kurumunuza özel bir yazılım haline getirilebilir.  Alanında uzman profesyoneller ek ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, projelendirilmesi ve devreye alınması için size tüm süreçte destek olur.

 • EXCEL FORMATINDA YÜKLEME

  Verilerinizi Excel formatında saniyeler içinde sisteme transfer eder ve hemen çalışmaya başlarsınız. Excel formatında bilgi yükleme ve rapor indirme yapabileceğiniz gibi, raporlarınızı text formatında kopyalayıp isterseniz PDF halinde de indirebilirsiniz.

 • GÖREV ATAMA

  İş bölümü ya da işten ayrılma gibi her ne sebeple olursa olsun görevlerinizin tümünü veya bir kısmını kolaylıkla başka bir çalışana aktarabilirsiniz.

 • AKILLI TAKVİM

  Çalışanların görevleri takvim üzerinden izlenebilir, çalışan takvim planlaması yapılabilir. Sürükle bırak yöntemi ile takvim üzerinde görevlerin tarihleri değiştirilebilir.

 • EĞİTİM TAKİBİ

  Platform size zorunlu eğitimleri hatırlatır ve istediğiniz eğitimi planlayabilmenizi sağlar.

 • KURALLAR

  İş sağlığı ve güvenliği kurulu, acil durum ekipleri gibi tüm atamalar platform içinden yapılabilir ve takip edilebilir.

 • GÖSTERGELER

  Akıllı göstergeler ile firmanızın iş sağlığı ve güvenliği performansını takip edebilir ve tesislerinizin performanlarını karşılaştırabilirsiniz.

 • DÖF TAKİBİ

  İlgili tarihler geldiği zaman uyarı verilmesinin yanı sıra, firma tarafında kullanıcılara atama yapılması ve bu kullanıcıların faaliyetleri takibi de mümkündür.

 • KİMYASALLAR & TETKİKLERİ

  Sık kullanılan kimyasallar, mesleki hastalıklar ve tetkiklerin ilişkisi, sistem içinde kuruludur. Kullanılan kimyasalla ilgili olabilecek hastalıklar ve tetkik listesi otomatik olarak görüntülenir.

 • ÇALIŞANLARA AİT SAĞLIK DOSYASI

  Her çalışana ait dosya içerisinde, çalışanların geçirmiş olduğu muayeneler, kronik hastalıkları, kullandıkları reçeteler ve dahil oldukları risk grupları, eğitim durumları gibi bilgiler yer almaktadır.

 • SaaS - SOFTWARE AS A SERVICE

  SAAS modeli sayesinde, bu modelde çalışmak isteyen müşteriler için herhangi bir kurulum maliyeti ve sunucu masrafı oluşturmadan, hemen kullanılmaya başlanabilir.

 • GÜNCELLEME & YEDEKLEME

  Güncellemeler anlık olarak sizlere yansıtıldığı gibi internet kesintisi veya olası afetlere karşı bilgi yedeklemenize gerek kalmaz. Tüm bilgileriniz güvence altındadır.

 • BULUT, ÖLÇEKLENEBİLİRLİK & NoSQL

  Bulut teknolojisi ölçeklenebilirlik sağlar. SAAS'den farklı bir konsept olan bu ölçeklenebilirlik, ilişkisel veritabanları ile sağlanamaz. NoSQL kullanan Perfektive sonsuz ölçeklenebilirliğe sahiptir.

 • JAVA TABANLI

  SAAS modelini tercih etmeyenler için, sunucu tarafı Java ile geliştirilmiş olan Perfective, bu sayede her sunucu platformunda çalışabilir.

 • SİSTEMİNİZE ENTEGRE OLUR

  SOA (Service Oriented Architecture) ile inşa edilmiş Perfektive, bu özelliği sayesinde diğer sistemlere entegre olabilir.

 • SOA (SERVICE ORIENTED ARCHITECTURE)

  Servisler tarafında JAXB, JAXWS, JAXRS gibi bileşenler kullanılmıştır.